ERJ-U02J184X
MFR.Part #
ERJ-U02J184X
JLCPCB Part #
C1858532
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 180kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS