ERJ-U02J164X
MFR.Part #
ERJ-U02J164X
JLCPCB Part #
C1858528
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS