ERJ-U02J151X
MFR.Part #
ERJ-U02J151X
JLCPCB Part #
C1858514
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS