ERJ-U02J123X
MFR.Part #
ERJ-U02J123X
JLCPCB Part #
C1858506
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS