ERJ-U02J104X
MFR.Part #
ERJ-U02J104X
JLCPCB Part #
C1858544
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS