ERJ-U02F9313X
MFR.Part #
ERJ-U02F9313X
JLCPCB Part #
C1858789
Description
-55℃~+155℃ 100mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS