ERJ-U02F8R06X
MFR.Part #
ERJ-U02F8R06X
JLCPCB Part #
C1858726
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 8.06Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS