ERJ-U02F8871X
MFR.Part #
ERJ-U02F8871X
JLCPCB Part #
C1858852
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS