ERJ-U02F8251X
MFR.Part #
ERJ-U02F8251X
JLCPCB Part #
C1858885
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS