ERJ-U02F7323X
MFR.Part #
ERJ-U02F7323X
JLCPCB Part #
C4129798
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS