ERJ-U02F6341X
MFR.Part #
ERJ-U02F6341X
JLCPCB Part #
C4262291
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS