ERJ-U02F5R36X
MFR.Part #
ERJ-U02F5R36X
JLCPCB Part #
C1858836
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 5.36Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS