ERJ-U02F5903X
MFR.Part #
ERJ-U02F5903X
JLCPCB Part #
C1858612
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS