ERJ-U02F5233X
MFR.Part #
ERJ-U02F5233X
JLCPCB Part #
C1858866
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS