ERJ-U02F5231X
MFR.Part #
ERJ-U02F5231X
JLCPCB Part #
C1858804
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.23kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS