ERJ-U02F5113X
MFR.Part #
ERJ-U02F5113X
JLCPCB Part #
C1858692
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS