ERJ-U02F4R53X
MFR.Part #
ERJ-U02F4R53X
JLCPCB Part #
C4173186
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 4.53Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS