ERJ-U02F4R42X
MFR.Part #
ERJ-U02F4R42X
JLCPCB Part #
C4259961
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 4.42Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS