ERJ-U02F4753X
MFR.Part #
ERJ-U02F4753X
JLCPCB Part #
C4269889
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS