ERJU02F4422X
MFR.Part #
ERJU02F4422X
JLCPCB Part #
C1012969
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 44.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS