ERJ-U02F3R48X
MFR.Part #
ERJ-U02F3R48X
JLCPCB Part #
C4199122
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 3.48Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS