ERJ-U02F3831X
MFR.Part #
ERJ-U02F3831X
JLCPCB Part #
C3923245
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.83kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS