ERJ-U02F3830X
MFR.Part #
ERJ-U02F3830X
JLCPCB Part #
C4107791
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS