ERJ-U02F3242X
MFR.Part #
ERJ-U02F3242X
JLCPCB Part #
C4281193
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS