ERJ-U02F3241X
MFR.Part #
ERJ-U02F3241X
JLCPCB Part #
C1858687
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS