ERJ-U02F2R94X
MFR.Part #
ERJ-U02F2R94X
JLCPCB Part #
C3928605
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 2.94Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS