ERJ-U02F2R05X
MFR.Part #
ERJ-U02F2R05X
JLCPCB Part #
C4078112
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 2.05Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS