ERJ-U02F2R00X
MFR.Part #
ERJ-U02F2R00X
JLCPCB Part #
C1858744
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100V 100mW 2Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS