ERJ-U02F2940X
MFR.Part #
ERJ-U02F2940X
JLCPCB Part #
C4148662
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS