ERJ-U02F2670X
MFR.Part #
ERJ-U02F2670X
JLCPCB Part #
C1013041
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 267Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS