ERJ-U02F2550X
MFR.Part #
ERJ-U02F2550X
JLCPCB Part #
C1858824
Description
-55℃~+155℃ 100mW 255Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS