ERJ-U02F2212X
MFR.Part #
ERJ-U02F2212X
JLCPCB Part #
C1858850
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 22.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS