ERJ-U02F2053X
MFR.Part #
ERJ-U02F2053X
JLCPCB Part #
C1858695
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 205kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS