ERJ-U02F1782X
MFR.Part #
ERJ-U02F1782X
JLCPCB Part #
C4215725
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS