ERJ-U02F1620X
MFR.Part #
ERJ-U02F1620X
JLCPCB Part #
C1858891
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS