ERJ-U02F1300X
MFR.Part #
ERJ-U02F1300X
JLCPCB Part #
C1858638
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS