ERJ-U02F1133X
MFR.Part #
ERJ-U02F1133X
JLCPCB Part #
C3924335
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS