ERJ-U02D8453X
MFR.Part #
ERJ-U02D8453X
JLCPCB Part #
C2107362
Description
-55℃~+155℃ 100mW 845kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS