ERJ-U02D6651X
MFR.Part #
ERJ-U02D6651X
JLCPCB Part #
C2106164
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS