ERJ-U02D6192X
MFR.Part #
ERJ-U02D6192X
JLCPCB Part #
C2105558
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS