ERJ-U02D5620X
MFR.Part #
ERJ-U02D5620X
JLCPCB Part #
C2105690
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS