ERJ-U02D5360X
MFR.Part #
ERJ-U02D5360X
JLCPCB Part #
C4131145
Description
-55℃~+155℃ 100mW 536Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS