ERJ-U02D5112X
MFR.Part #
ERJ-U02D5112X
JLCPCB Part #
C4064447
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS