ERJ-U02D48R7X
MFR.Part #
ERJ-U02D48R7X
JLCPCB Part #
C4103899
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS