ERJ-U02D4323X
MFR.Part #
ERJ-U02D4323X
JLCPCB Part #
C2105563
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS