ERJ-U02D3831X
MFR.Part #
ERJ-U02D3831X
JLCPCB Part #
C2105586
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 3.83kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS