ERJ-U02D26R1X
MFR.Part #
ERJ-U02D26R1X
JLCPCB Part #
C2105766
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS