ERJ-U02D2672X
MFR.Part #
ERJ-U02D2672X
JLCPCB Part #
C4090391
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS