ERJ-U02D24R3X
MFR.Part #
ERJ-U02D24R3X
JLCPCB Part #
C2105818
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 24.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS