ERJ-U02D2402X
MFR.Part #
ERJ-U02D2402X
JLCPCB Part #
C4323196
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS